Tvorba webových stránek

Vytvářím jednoduchý, osobitý design s přehledným uživatelským prostředím, v kterém se návštěvník neztratí

Jedinečný webdesign je základ úspěchu

Tvorba webových stránek
  • Realizace webových stránek je vždy bez použití šablon.
  • Po konzultaci vytvořím grafické návrhy webových stránek, které sladím do Vámi preferovaných barev
  • Design webových stránek nenese pouze úkol estetický, ale i funkční. Měl by být především přehledný, návštěvník by se neměl na webu ztratit, ale dostat se přesně tam, kam chce, a získat rychle informace, které potřebuje.
  • Pokud chcete oslovit uživatele, kteří rádi prohlížejí webové stránky na mobilních zařízeních, pak je ideální řešení vydat se cestou tvorby webových stránek s responzivním designem.

Tvorba responzivních webových stránek
Jděte s dobou!

Responzivní web

Responzivní webové stránky nejenom usnadní procházení webu na mobilních zařízeních, ale i v SEO

  • Webové stránky s responzivním designem musí podat rychlé informace, tudíž kladu důraz na přehlednost a rychlost načítání.
  • Jakmile je tvorba responzivního designu hotova, následuje fáze testování na několika zařízeních a v různých prohlížečích.
  • Tvorba webových stránek s responzivním designem má výhodu i v SEO optimalizaci pro vyhledávače. Takto upravené webové stránky budou mít přednost především na mobilních zařízeních.

Webové stránky s redakčním systémem - administrací

Ilustrace redakčního systému

Jak často budete muset měnit obsah webu?

Pokud potřebujete často měnit nebo aktualizovat obsah webových stránek, pak je dobré webové stránky vytvořit s redakčním systémem. Webové stránky s administrací mohou sloužit například pro psaní blogu, novinek, inzerátů nebo třeba rozesílání newsletterů. A nejenom textový obsah, ale i prezentace fotogalerií, nebo produktových či jiných katalogů. V tomto ohledu je nepřeberné množství úprav a nastavení.

Webové stránky s administrací

Co vás při tvorbě webových stránek čeká a nemine

Ikonka cena tvorby webových stránek

Kolik mě budou stránky stát a co ovlivňuje cenu?

U webových stránek nelze s jistotou říct, kolik které budou stát, ale celkovou představu si můžete udělat, podle toho co cenu webových stránek ovlivňuje, a budete mít jasno, jak se dostat na váš rozpočet. Vždy se snažím najít nejjednodušší řešení a předem si musíme vše ujasnit, aby během vývoje nenastaly problémy, které na začátku nebyly vidět.

Je dobré si uvědomit, že kvalitní webové stránky nejsou pouze o jejich designu a programování. Je to především o plánování, jaký zvolit obsah, strukturu, s čím počítáme do budoucna, jaké budou další funkce atd.

Náklady na tvorbu webových stránek

Jak se bude při výrobě stránek postupovat?

Při tvorbě webových stránek si často lidé myslí, že se vytvoří stránky, "nahází" se do toho nějaký text a ideálně za týden budou vyjíždět ve vyhledávání. Bohužel v dnešní době, kde konkurence stále stoupá, není výroba webových stránek tak jednoduchá. Především je důležité vědět, co vlastně chci dělat, jak to chci dělat a kdo bude můj zákazník.

Proto jsem pro vás sepsali takový návod nebo postup, kterým by se měla tvorba webových stránek řídit a hlavně přinese to, co od svých nových webových stránek očekáváte a také co ovlivňuje kvalitu webových stránek.

Postup tvorby kvalitních webových stránek
Ilustrace postup tvorby webových stránek