Tvorba e-shopu, internetový obchod na míru

Potřebujete-li prodávat online, vytvořím e-shop s jedinečným designem a spoustou funkcí pro nastartování Vašeho podnikatelského záměru

Eshop tak, jak ho chcete vy!

Responzivní web

Pokud jste se rozhodli prodávat své zboží na internetu, je nutností mít skvělý, responzivní design, svá data jako v bavlnce a uživatelsky příjemnou administraci, aby se admini neztratili dříve, než vyřídí první objednávku. Vykročte s mým e-shopem...

Nebo jen prezentujte své služby a prodávejte při tom váš produkt

Pokud potřebujete především prezentovat svoje služby, ale zároveň chcete například nabízet vlastní výrobky, tak je tu samozřejmě možnost vytvořit webovou prezentaci se sekcí e-shop.

Můžete získat...

Ikonka bezpečnost e-shopu

Bezpečnost

Nejvyšší prioritou je pro mě bezpečnost. Nemusíte se bát, že vám někdo ukradne vaše citlivá data. Můžete pak klidně spát a věnovat se svému obchodu.

Ikonka resposivní design e-shopu

Responzivní design

Objednávky přímo z mobilu? Žádný problém! Webdesign upravím tak, že se přizpůsobí všem obrazovkám a hlavně mobilním zařízením.

Ikonka tvorba pdf faktur

PDF faktury

Skončete s ručním vypisováním faktur. Můj systém je vytváří automaticky a zároveň ve správnou chvíli posílá e-mailem zákazníkovi.

Ikonka statistiky eshopu

Statistiky prodeje

Budete vždy vidět, kdo se k vám rád vrací, nebo který produkt jde nejvíce na dračku a nebo naopak u kterého to skřípe.

Ikonka způsoby dopravy

Způsob dopravy

Způsob dopravy zboží k zákazníkovi je čistě na vás. Vše nastavím podle vašich potřeb, ať už budete chtít mít v nabídce osobní odběr nebo například zasílat zboží poštou.