E-shop, který prodává

Potřebujete-li prodávat online, vytvořím e-shop s jedinečným designem a spoustou funkcí pro nastartování Vašeho podnikatelského záměru

Tvorba E-shopu

Responzivní web

Eshop, tak jak ho chcete vy!

Pokud jste se rozhodli prodávat své zboží na internetu, je nutností mít skvělý, responsivní design, svá data jako v bavlnce a uživatelsky příjemnou administraci, aby se admini neztratili dříve, než vyřídí první objednávku. Vykročte s mým e-shopem...

Nebo jen prezentujte své služby a prodávejte při tom váš produkt

Pokud potřebujete především prezentovat svoje služby, ale zároveň chcete například nabízet vlastní výrobky, tak je tu samozřejmě možnost vytvořit webovou prezentaci se sekcí e-shop.

Můžete získat...

Bezpečnost

Nejvyšší prioritou je u mě bezpečnost. Nemusíte se bát, že vám někdo ukradne vaše citlivá data. Můžete pak klidně spát a věnovat se svému obchodu.

Responsivní design

Objednávky přímo z mobilu??? Žádný problém! Webdesign upravím tak, že se přizpůsobí všem obrazovkám a hlavně mobilním zařízením.

PDF faktury

Skončete s ručním vypisováním faktur. Můj systém je vytváří automaticky a zároveň ve správnou chvíli posílá e-mailem zákazníkovi.

Statistiky prodeje

Budete vždy vidět, kdo se k vám rád vrací, nebo který produkt jde nejvíce na dračku a nebo naopak u kterého to skřípe.

Způsob dopravy

Způsob dopravy zboží k zákazníkovi je čistě na vás. Vše nastavím podle vašich potřeb, ať už budete chtít mít v nabídce osobní odběr nebo například zasílat zboží poštou.

Služby

Kontaktujte mě

+420 608 231 962

info@webcreation2u.com